KANCELARIA

Adwokat Kinga Obrębska-Czyż

Adwokat Kinga Obrębska-Czyż jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie doświadczenie zdobyła w kancelarii adwokackiej adwokat Barbary Olesińskiej - Truszczyńskiej, która była jej patronem. Wieloletnie doświadczenie i praktyka umożliwiły jej zdobycie zaufania grona klientów. W swojej pracy cechuje się profesjonalizmem i skrupulatnością. Przedstawiane przez klientów problemy, spotykają się z obiektywną oceną i zaprezentowaniem kilku rozwiązań, najdogodniejszych dla klienta. Adwokat Kinga Obrębska-Czyż głównie specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego i rodzinnego. Praktyczna wiedza z tego zakresu pozwala z sukcesami zajmować się sprawami klientów. Zapraszamy do kontaktu, celem omówienia Państwa problemu.

Adwokat Kinga Obrębska-Czyż jest członkiem Izby Adwokackiej w Warszawie. Ukończyła kierunek prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Następnie doświadczenie zdobyła w kancelarii adwokackiej adwokat Barbary Olesińskiej – Truszczyńskiej, która była jej patronem.

Wieloletnie doświadczenie i praktyka umożliwiły jej zdobycie zaufania grona klientów. W swojej pracy cechuje się profesjonalizmem i skrupulatnością. Przedstawiane przez klientów problemy, spotykają się z obiektywną oceną i zaprezentowaniem kilku rozwiązań, najdogodniejszych dla klienta.

Adwokat Kinga Obrębska-Czyż głównie specjalizuje się w zakresie prawa cywilnego, rzeczowego, spadkowego i rodzinnego. Praktyczna wiedza z tego zakresu pozwala z sukcesami zajmować się sprawami klientów.

Zapraszamy do kontaktu, celem omówienia Państwa problemu.